Buty bokserskie

Pokazano 1-0 z 0 pozycji

Buty bokserskie są tak samo ważne podczas treningu bokserskiego jak rękawice. Twoje obuwie bokserskie musi być lekkie i elastyczne, najlepiej jeśli jest wykonane z takich materiałów jak oddychająca siatka nylonowa. W boksie dużo zależy od pracy nóg, zatem odpowiednie obuwie może mieć decydujący wpływ na wyniki. Dlatego właśnie możesz znaleźć różnego rodzaju buty bokserskie z outletu na naszej stronie internetowej.
Twoje buty bokserskie również muszą być dobrze dopasowane. Podeszwy powinny być gumowe, aby zapobiec poślizgnięciu się na macie lub podłodze. Aby jak najlepiej podtrzymywać kostki podczas ruchów w ringu, buty powinny mieć podwiązki za kostki. Niektóre buty bokserskie mają nawet pasek, który zabezpiecza kostkę i zapewnia większe wsparcie.
Główną zaletą takiego obuwia jest fakt, że zapewniają wsparcie, przyczepność i ochronę na ringu i podczas walki, zapewniając stabilniejszą, bardziej precyzyjną postawę i lepszy ruch. Buty bokserskie mogą zapobiegać skręceniu kostek, zakleszczeniu palców u nóg i poślizgnięciu się, czyli tak na prawdę wszystkim, co może rozpraszać Cię podczas walki lub treningu.

Sorry for the inconvenience.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz