sandały

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Sandały zajmują nieco dziwne miejsce w świecie odzieży męskiej. Z jednej strony to oczywiście bardzo stary rodzaj obuwia, ale z drugiej strony tak naprawdę nie ma ich w klasycznej zachodniej męskiej garderobie. To prawda, że ​​wszyscy starożytni Rzymianie i Grecy nosili sandały, ale w dzisiejszych czasach noszenie pary sandałów z garniturem nie jest czymś oczywistym.
Jeśli chodzi o sandały, dość powszechne jest noszenie większego rozmiaru, ponieważ są wygodniejsze. Jednak zbyt luźne buty nie będą odpowiednio trzymać się stopy, powodując wywieranie nacisku na stawy. Zamiast tego powinieneś wybrać sandał, który zapewnia idealne dopasowanie bez pocierania.
Sandały męskie są dostępne w wielu różnych stylach. Suwaki i klapki to świetne buty do użytku w domu lub na plaży, ale mogą nie być idealne podczas chodzenia po ruchliwej ulicy.
Czy możesz nosić skarpetki z sandałami? Gdybyś zadał to pytanie kilka lat temu, odpowiedziałbyś bardzo stanowczym „nie”, gdyż było to uważane za poważne faux pas. Jednak z biegiem czasu świat mody nabrał komfortu, a dopasowanie pary skarpetek do sandałów stało się odważnym posunięciem modowym, które jest postrzegane o wiele bardziej pozytywnie.

Aktywne filtry

Caterpillar Giles Oxfors...

Caterpillar Giles Oxfors Sandal P716653

Cena 299,00 zł Cena podstawowa 399,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399.00 zł
Kod produktu: P716653Producent: CatepillarTyp produktu: SandałyDla kogo: MężczyźniMateriał: Materiał syntetycznyKolor: Czarny