japonki

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Japonki od zawsze cieszyły się na rynku obuwniczym stosunkowo złą opinią. Było to spowodowane przez słabo jakościowe modele, które rozpadały się zaraz po wyjściu z domu. Teraz sytuacja jest już zdecydowanie inna. Japonki przeszły swego rodzaju metemarfozę stając się teraz jednymi z najczęściej wybieranych luźnych rodzajów butów na basen, plażę czy wakacje. Składają się z płaskiej podeszwy luźno trzymanej na stopie za pomocą paska w kształcie litery Y, który przechodzi między pierwszym a drugim palcem. Ten styl obuwia był noszony przez ludzi z wielu kultur na całym świecie, począwszy od starożytnych Egipcjan w 1500 roku p.n.e.
Właśnie japonki zapewniają użytkownikowi łagodną ochronę przed zagrożeniami na ziemi, takimi jak gorący piasek na plaży, szkło, pinezki. Należy również pamiętać, że długotrwałe korzystanie z tego rodzaju obuwia może być z czasem nieprzyjemne. Warto pamiętać o tym, że japonki nie nadają się na długie piesze wycieczki, czy spacery w niezbyt sprzyjających warunkach. Są idealnym wyborem jedynie podczas krótkich wycieczek, w miejsca o łatwej dostępności. W głównej mierze stosowane są na piaszczystych plażach, lub basenach, gdzie są wręcz perfekcyjnym wyborem.

Aktywne filtry

Koszulka Męska 4F zbawełny...

Koszulka Męska 4F zbawełny organicznej

Cena 39,99 zł Cena podstawowa 49,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49.99 zł
Kod produktu: H4L22-TSM024-22SProducent: 4FTyp produktu: Koszulka Dla kogo: MężczyźniMateriał: 100% bawełna organicznaKolor: Czarny