buty piłkarskie - korki

Pokazano 1-32 z 59 pozycji

Bez względu na to na jakiej pozycji grasz, wybór odpowiednich butów piłkarskich jest niezmiernie istotny. To właśnie dzięki, tzw. korkom jesteś w stanie w pełni eksponować swoje największe piłkarskie atuty, takie jak szybkość czy umiejętności kontroli nad futbolówką.
Lanki to najpopularniejszy rodzaj obuwia piłkarskiego. Wyposażone są w podeszwę z plastiku, w której znajdują się plastikowe lub gumowe kołki, które pozwalają na odpowiednią przyczepność z podłożem. Lanki przeznaczone są głównie do gry na suchym i naturalnym podłożu.
Równie ważne przy wyborze odpowiednich lanek, jest materiał z jakiego są wykonane. Tkanina obuwia odgrywa bardzo dużą rolę w twoim komforcie jak i stabilności, czy wydajności. Buty piłkarskie generalnie wykonane są z dwóch głównych materiałów: skóry i materiału syntetycznego. Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady, w dzisiejszych czasach coraz modniejsze stają się rozwiązania, które łączą oba te materiały, dzięki czemu skóra zapewnia idealne dopasowanie się do kształtu stopy, co pozwala na imponującą kontrolę nad piłką. Materiały syntetyczne z kolei, są bardziej wytrzymałe w cięższych warunkach, np. kiedy nawierzchnia jest mokra. W rezultacie dzisiejsze buty piłkarskie, które są wyposażone w różne technologie tkanin zapewniają komfort i stabilność na boisku.

Aktywne filtry