buty do wody

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Buty do wody to rodzaj obuwia zwykle używanego do czynności, w których często przechodzisz między suchym lądem a wodą. Większość ma cholewkę z siateczki lub neoprenu i przyczepną gumową podeszwę, która zapewnia lepszą przyczepność na lądzie, jednocześnie zapobiegając przecięciom i otarciom podczas chodzenia po kamienistym terenie wokół wody.
W przeciwieństwie do sandałów do wody, a nawet większości najlepszych sandałów turystycznych , te buty mają konstrukcję z zamkniętymi palcami, aby zapewnić optymalną ochronę stóp. Mają również wyjątkowo przyczepne podeszwy, które dobrze przylegają zarówno do gładkich naturalnych powierzchni, jak i do plastiku lub włókna szklanego używanego w deskach surfingowych, kajakach i łodziach. Oznacza to, że są nie tylko znacznie wygodniejsze niż bose stopy czy trampki, ale także zapobiegają uderzeniom i poślizgnięciom. Właśnie takie idealne buty do wody z outletu możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym.
Niewyczerpująca lista aktywności, w których można używać butów wodnych, obejmuje: dzikie pływanie, narty wodne, wędkarstwo, pływanie łódką, wędrówki po mokrych lub błotnistych szlakach, spływy kajakowe, kajakarstwo i nurkowanie.

Aktywne filtry