buty do siatkówki

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Szeroka gama męskich sportowych butów do siatkówki z outletu i w niskiej cenie dostępna jest w naszym sklepie. Chociaż buty do siatkówki są podobne w konstrukcji do zwykłych trampek, oferują znacznie więcej wsparcia i przyczepności. Ważne jest, aby mieć dobrą parę butów przeznaczonych do gry w siatkówkę, ponieważ mogą one zapobiegać kontuzjom i ułatwić grę. Większość obuwia do siatkówki jest wykonana z gumowej podeszwy. Zapewnia to dodatkową przyczepność, zapobiegając przesuwaniu się buta i zranieniu kostki. W przeciwieństwie do butów do koszykówki, obuwie siatkarskie skupia się na ruchach bocznych, a nie pionowych. Podeszwa środkowa buta ma również dodatkową amortyzację, ponieważ siatkarze większość gry spędzają na palcach stóp. Ta dodatkowa ochrona pomaga w szybkich ruchach na boisku, umożliwiając graczom dotarcie do piłki na czas.
Buty do siatkówki to jedne z najwygodniejszych butów sportowych ze względu na połączenie wyściółki i wsparcia żelowego. Buty do siatkówki powinny być dobrze dopasowane, ale też nie przylegać za ciasno do stopy.
W zależności od tego, jak często są używane, mogą wytrzymać nawet rok lub dłużej. Jednym ze sposobów na wydłużenie trwałości butów do siatkówki jest zakup nowych wkładek.

Aktywne filtry