Kurtki

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Kiedy dni stają się coraz krótsze i temperatura znacząco spada, czas sięgnąć po zimową kurtkę. Kurtki damskie należą do najcieplejszych dostępnych elementów ubiorów i wykorzystują puchowe (czasem syntetyczne) ocieplenie i ciasno tkane materiały wierzchnie, które zatrzymują ciepło i są odporne na podmuchy wiatru.
Jeśli mieszkasz w miejscu, w którym zimą jest wręcz mroźna pogoda, będziesz potrzebować płaszcza, który zapewnia odpowiednie dla Ciebie ciepło. Puchowe wypełnienie to najlepszy wybór na najcieplejsze zimowe płaszcze i kurtki.
Zastanawiając się, jaki rodzaj płaszcza zimowego chcesz, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Czy chcesz puchową kurtkę, która kończy się w pasie, parkę zakrywającą biodra lub długi płaszcz, który sięga do kolan lub poniżej? Czy wolisz płaszcz z kapturem, a jeśli tak, czy chcesz, aby ten kaptur był odpinany, czy podszyty futerkiem, czy jedno i drugie? Prawie każdy płaszcz zimowy, jaki znajdziesz, będzie miał kieszenie, ale czy chcesz, aby były zapinane na zamek, aby rękawice się nie zgubiły? Potrzebujesz dodatkowych kieszeni na telefony i inny sprzęt? Tak jak widzisz rozwiązań jest ogrom, musisz się dobrze zastanowić nad tymi wszystkimi zagadnieniami zanim wyruszysz na zakupy po swoją wymarzoną kurtkę.

Aktywne filtry