buty do siatkówki

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

W porównaniu z męskimi, damskie buty do siatkówki są pod względem wydajności niemal takie same jak męskie. Jedyna różnica tkwi w wyglądze. Buty przede wszystkim muszą świetnie sprawdzać się na korcie, ale istotne są też oczywiście walory estetyczne.
Co ciekawe, na poziomie zawodowym siatkarki kobiet podobne pensje, jeśli nie wyższe, niż mężczyźni. Jest to dość rzadkie, jeśli spojrzymy na inne sporty. Ze względu na brak kontaktu fizycznego w siatkówce większość ludzi, nie widzi różnicy między siatkówką kobiecą a męską. Siatkówka to intensywny i atrakcyjny sport, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, ale pewne kluczowe różnice są oczywiste.
Tak więc jeśli chodzi o same funkcjonalności podział butów do siatkówki na kobiece i męskie jest bezzsadny. Poza drobnymi różnicami, są praktycznie identyczne. Dlatego, akurat w tym przypadku walory estetyczne są tak ważne. Zarówno estetyczne jak i praktyczne damskie buty do siatkówki można znaleźć w niskich cenach w naszym outlecie obuwia sportowego taniebuty.net!

Aktywne filtry